top of page
Eni_ine_1.jpg

O nás

Abstract Futuristic Background

Náš příběh

Skloubili jsme více než čtvrt století zkušeností s vysoce odbornými znalostmi a vytvořili tým, který je schopný pokrýt požadavky nejnáročnějších klientů, kteří usilují o to, aby jejich produkty měly kromě svých kvalit i hodnotný vzhled, protože tak jako šaty dělají člověka, obal prodává.

Soustředíme se na povrchové úpravy tiskovin, od laminace přes jejich lakování až po tvorbu speciálních efektů.

K práci používáme nejmodernější stroje a materiály nejvyšší kvality. Sledujeme trendy vývoje a pro každého zákazníka volíme na míru takovou kombinaci výrobního postupu s nejvhodnějším materiálem, aby výsledek splnil požadavky nejen na funkčnost, ale také na příjemný vzhled a originální design. Jak již staří Řekové totiž věděli, krása povznáší a i pro nás je motivací k práci a důvodem pro zdokonalování služeb.

Propojili jsme univerzitní znalosti polygrafie se zkušenostmi z výroby ve vyváženém tandemu a směřujeme firmu k tomu, aby nabízela top kvalitu služeb v oblasti povrchových úprav pro tištěné materiály. Cílem je působit nejen na evropském trhu, kde máme stálé místo, ale také v Asii, kde budeme schopni pružně reagovat na potřeby zákazníků a obsluhovat tamní teritorium.

Zkušené vedení

Ekologicky pristup.jpg

Ekologický přístup

Prosazujeme ekologické postupy při snižování uhlíkové stopy jak u naší, tak u Vaší výroby. Pracujeme s produkty disponujícími certifikáty CO₂. CO₂ certifikáty představují množství emisí, za které se přebírá finanční odpovědnost prostřednictvím podpory projektů na ochranu klimatu. Jeden certifikát odpovídá jedné tuně skleníkových plynů.

Reference

bottom of page